Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest geciow.com Maciej Geciów z siedzibą ul. Klecińska 182, 54-412 Wrocław, posiadający numer statystyczny REGON 368197463, numer identyfikacji podatkowej NIP 895-107-31-90.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz.

Prawo wymaga, abyśmy otrzymali dodatkowe zgody jeśli chcecie Państwo otrzymywać od nas powiadomienia o ofertach handlowych oraz marketingu produktów. My również nie lubimy spamu i dbamy o podane przez Państwa dane. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje będą dla Państwa interesujące. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych wysyłanych przez geciow.com Maciej Geciów na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych przez geciow.com Maciej Geciów w celu użycia telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.

geciow.com Maciej Geciów
ul. Klecińska 182
54-412 Wrocław
NIP: 895-107-31-90
  • pl
logo geciow.com
@ Copyright 2017-2019 geciow.com Maciej Geciów
Polityka Prywatności
logo geciow.com
@ Copyright 2017-2019 geciow.com Maciej Geciów
Polityka Prywatności